GABRA

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Zapewniamy kompleksową obsługę każdej instalacji fotowoltaicznej – od audytu, poprzez profesjonalny projekt, po montaż. Pierwszym krokiem planowanej instalacji fotowoltaicznej jest audyt, który pozwala sprawdzić warunki panujące u Klienta. Wykonanie projektu wymaga sprawdzenia, na jaką stronę świata będzie skierowana instalacja fotowoltaiczna, na jakiej powierzchni ma zostać zamontowana oraz pod jakim kątem. Za każdym razem indywidualnie dobieramy sprzęt oraz optymalną konstrukcję.

Nasza ekipa montażowa posiada doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, a cały montaż przebiega pod czujnym okiem kierownika. Wykonujemy pomiary elektryczne w zależności od potrzeb przed oraz po montażu. Posiadamy kamerę termowizyjną, dzięki czemu możemy przeprowadzać pomiary instalacji fotowoltaicznej, które są gwarantem jej bezpiecznej, a także efektywnej pracy. Po montażu otrzymują Państwo protokół pomontażowy świadczący o jakości wykonanej instalacji.

Oferujemy także pomoc w wypełnieniu formalności
  • Uzupełnimy za Państwa wniosek o przyłączenie mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej oraz przygotujemy dokumenty potrzebne do złożenia razem z nim.

  • Poinformujemy Państwa o istniejących możliwościach otrzymania dofinansowania. Jeśli będzie taka możliwość, złożymy za Państwa dokumenty potrzebne do jego otrzymania.

  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami dla instalacji powyżej 6,5 kWp przygotujemy również dokumentację do uzgodnienia ppoż oraz jej zatwierdzenie przez rzeczoznawcę.

DARMOWA WYCENA

Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę swojej instalacji fotowoltaicznej. To zajmie tylko 2 minuty!