GABRA

Projekt instalacji fotowoltaicznej dla instalatorów

Projekt instalacji fotowoltaicznej wykonany za pomocą specjalistycznego oprogramowania pozwala uwzględnić zacienienie występujące w ciągu roku na budynku czy obszarze, gdzie planowana jest inwestycja. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaplanować optymalne ułożenie paneli fotowoltaicznych oraz dokładniej oszacować prognozowane uzyski z fotowoltaiki. Co więcej, takie oprogramowanie umożliwia nam także graficzne przedstawienie projektowanej instalacji oraz prezentuje analizę czasu zwrotu inwestycji.

 

 

 

Na podstawie audytu oraz wizji lokalnej przeprowadzonej przez instalatora przygotujemy projekt instalacji fotowoltaicznej. Do jego wykonania konieczne jest zgromadzenie informacji wymienionych na grafice obok. Instalator  przeprowadzający  audyt  jest  „naszymi oczami” u klienta – będziemy w stanie wykonać projekt na tyle dokładnie, ile danych otrzymamy. 

Co oferujemy?

  • Projekt instalacji

    Projekt graficzny ułożenia paneli fotowoltaicznych, który może być dołączony do oferty.

  • Pełny raport

    Raport wykonany w programie PV*SOL. Możliwość wyboru, co powinien zawierać - roczny uzysk z instalacji, czas zwrotu inwestycji, schemat połączeń i inne.

  • Uzgodnienia PPOŻ

    Dokumentacja do uzgodnienia ppoż dla instalacji o mocy powyżej 6,5 kWp, a także możliwość uzgodnienia dokumentacji z rzeczoznawcą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zadzwoń lub napisz do nas w sprawie szczegołów!