GABRA

O nas

Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania podnoszące komfort mieszkania, a także sprawiające, że dom staje się miejscem bezpiecznym oraz energooszczędnym. Oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych producentów i dostawców, z którymi nasza długoletnia współpraca jest gwarancją Twojej satysfakcji oraz spokoju na lata.

Nasza oferta

DARMOWA WYCENA

Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę.
To zajmie tylko 2 minuty!

Fotowoltaika, pompy ciepła i klimatyzacja Węgrów

W firmie Gabra zapewniamy kompleksowe, ekologiczne rozwiązania do Twojego domu, które obejmują nie tylko energooszczędne drzwi czy okna, ale również pompy ciepła, klimatyzację oraz panele fotowoltaiczne. Warto wiedzieć, że fotowoltaika to zjawisko, które wykorzystuje odnawialną energię słoneczną oraz pozwala znacznie zmniejszyć koszty energii elektrycznej. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również montażem. Nasza ekipa sprawnie i bezbłędnie przymocuje dla Ciebie klimatyzację, pompę ciepła czy instalację fotowoltaiczną razem z falownikiem i magazynem energii w miejscu najlepiej do tego przeznaczonym. Oprócz montażu zakupionych u nas artykułów, prowadzimy również ich serwis. Jeśli Twoje panele, falownik, magazyn energii, pompa ciepła czy klimatyzacja uległy uszkodzeniu, powiadom nas o tym! Przyjedziemy do Ciebie i naprawimy wszystko najszybciej jak się da. Warto dodać, że przeprowadzamy bezpłatną wycenę usług montażowych oraz doradzamy przy wyborze energooszczędnych urządzeń.

Fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna składa się głównie z paneli fotowoltaicznych oraz inwertera. Panele fotowoltaiczne przetwarzają energię promieniowania słonecznego w prąd stały. Z kolei falownik umożliwia zamianę prądu stałego w prąd przemienny, który trafia do naszej domowej sieci elektrycznej i pozwala na korzystanie z urządzeń elektrycznych. Tak powstały prąd ze Słońca może być wykorzystany również do wytworzenia energii cieplnej, np. przez pompę ciepła. Dobrze działająca fotowoltaika zapewnia niezależność od podwyżek cen energii, co ma szczególne znaczenie w czasach inflacji.

Obecnie popularnym dodatkiem do fotowoltaiki jest magazyn energii. Dzięki niemu nadwyżka energii elektrycznej wyprodukowanej przez własną elektrownię słoneczną nie trafia do sieci, ale jest gromadzona w baterii. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze większe oszczędności oraz skraca czas zwrotu inwestycji.

Pompy ciepła

Ekologiczne źródło ogrzewania, jakim jest pompa ciepła, składa się z jednostki zewnętrznej, jednostki wewnętrznej oraz towarzyszącej armatury. Taki rodzaj źródła ciepła charakteryzuje się dużą wygodą użytkowania ze względu na swoją automatyczną i bezobsługową pracę.  Pompa jest zasilana energią elektryczną, która może być wytwarzana przez panele fotowoltaiczne. Decydując się na te dwa rozwiązania, zaoszczędzisz dużo pieniędzy oraz sprawisz, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej ekologiczny. Oferujemy pompy powietrze – woda oraz powietrze – powietrze.

Klimatyzacja​

Proponujemy nie tylko pompy, które pozwalają ocieplić pomieszczenie lub panele dostarczające energię elektryczną, ale też systemy klimatyzacyjne, dzięki którym temperatura w pokoju będzie utrzymana na odpowiednio niskim poziomie. Klimatyzacja składa się z jednostki zewnętrznej oraz jednostki wewnętrznej. To urządzenie zasilane energią elektryczną jest ciche i proste w obsłudze, a dodatkowo może być używane nie tylko latem do chłodzenia pomieszczenia, ale również zimą do jego ogrzewania. Klimatyzacja to niezbędny element każdego domu, mieszkania i firmy szczególnie na czas upałów, które zwiększają się ostatnimi czasy ze względu na globalne ocieplenie.

Opinie

Katarzyna M

Sklep z dużą ekspozycją - można obejrzeć drzwi przed zakupem, a nie dokonywać wyboru tylko na podstawie zdjęcia z katalogu. Obsługa miła, pomocna i z poczuciem estetyki. Chętnie tłumaczą wszystkie wątpliwości i doradzają. Ceny bardzo na plus.

Sebastian Wielądek

Wyśmienity sklep, bardzo miła obsługa

Fist Almighty

W końcu sklep, w którym chcą doradzić a nie tylko sprzedać. Polecam.

Blog