GABRA

O nas

Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania podnoszące komfort mieszkania, a także sprawiające, że dom staje się miejscem bezpiecznym oraz energooszczędnym. Oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych producentów i dostawców, z którymi nasza długoletnia współpraca jest gwarancją Twojej satysfakcji oraz spokoju na lata.

Nasza oferta

DARMOWA WYCENA

Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę.
To zajmie tylko 2 minuty!

Okna, drzwi i bramy garażowe Węgrów

W firmie Gabra oferujemy ekologiczne rozwiązania do Twojego domu. Dziś zadbasz o środowisko naturalne, nie tylko segregując śmieci czy zakręcając wodę na czas mycia zębów. Możesz to zrobić, wybierając:

Okna energooszczędne, podobnie jak nasze bramy garażowe czy drzwi zewnętrzne, charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikalności ciepła – wynosi on nie więcej niż 0,9 W/(m2K). Okna tego rodzaju wyposażone są w pakiet trzyszybowy, co oznacza, że mają nie dwie, ale trzy szyby. Dzięki temu zmniejszona jest ilość ciepła, która przenika do otoczenia.  Dostępne w naszej ofercie okna energooszczędne można dowolnie konfigurować, np. dodając zintegrowany system wentylacyjny. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz właściwego poziomu wilgoci w mieszkaniu o każdej porze roku.

Nasze drzwi zewnętrzne wykonane są z drewna lub stali, czyli materiałów, które umożliwiają skuteczne utrzymanie optymalnej temperatury w środku i zachowanie współczynnika przenikalności ciepła na niskim poziomie. Idealnym dopełnieniem drzwi zewnętrznych jest tzw. ciepły próg, który dodatkowo zapobiega utracie ciepła. Tak skomponowany zestaw solidnych drzwi, ciepłego progu oraz ościeżnicy TERMO zapewnia najlepsze warunki izolacyjności termicznej, a do tego spełnia wymagania programu „Czyste powietrze”. Dzięki temu możliwe jest otrzymanie dofinansowania do zakupu drzwi. 

Oprócz okien energooszczędnych oraz drzwi zewnętrznych oferujemy także najwyższej jakości podłogi drewniane oraz panele podłogowe, które nadają się m.in. na ogrzewanie podłogowe. 

Domy energooszczędne wymagają zastosowania również ocieplanych bram garażowych. Dostępne w naszej ofercie bramy segmentowe spełniają odpowiednie normy termoizolacyjności. Co więcej producent zwraca szczególną uwagę na szczelność bram garażowych poprzez wprowadzenie dodatkowych uszczelek.

Warto pamiętać, że prawidłowe działanie energooszczędnych elementów, w tym bram garażowych, zależy nie tylko od ich budowy, ale także od prawidłowego montażu. W firmie Gabra stawiamy przede wszystkim na jakość oraz zadowolenie klienta, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybrane produkty niezawodnie będą pełnić swoją funkcję w Twoim domu czy mieszkaniu.

Opinie

Katarzyna M

Sklep z dużą ekspozycją - można obejrzeć drzwi przed zakupem, a nie dokonywać wyboru tylko na podstawie zdjęcia z katalogu. Obsługa miła, pomocna i z poczuciem estetyki. Chętnie tłumaczą wszystkie wątpliwości i doradzają. Ceny bardzo na plus.

Sebastian Wielądek

Wyśmienity sklep, bardzo miła obsługa

Fist Almighty

W końcu sklep, w którym chcą doradzić a nie tylko sprzedać. Polecam.

Blog